Telefoonnummer

06-18941676

Email

madbosnie@gmail.com

Rekeningnummer

NL72 INGB 0009 6613 79

Welkom op onze website,

Zoals je misschien al hebt gemerkt zijn er een aantal veranderingen.

Vanaf 2012 organiseren Anneke en Nicole de projecten en in het afgelopen jaar hebben we besloten om ons team te versterken. Samen met Emma, Ellen en Lisa vormen we ons bestuur. Met deze verandering komen er nog wat andere veranderingen. We worden nu een officiële stichting, krijgen een ander rekeningnummer en gaan een ANBI status aanvragen 🙂

In 2020 zullen we weer na een korte pauze de projecten gaan oppakken. Zo gaan we in mei 2020 het moestuinen project in Jezevac afronden. Gaan we onderzoek doen in andere kampen of dit concept ook werkt. In mei 2020 worden er voorbereidingen getroffen voor andere projecten, meer nieuws volgt snel.

Je kunt ons volgen op Facebook en voortaan ook op Instagram!

 

Aanbevolen artikelen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.